Adwokaci i ich specjalizacje

Adwokat Elżbieta Orżewska Specjalizuje się w prawie karnym, karnym wykonawczym, karno-skarbowym, wykroczeniowym, w postępowaniu w sprawach nieletnich, jak również w sprawach karnych związanych z przestępczością gospodarczą.
Kontakt: 602 745 341

Adwokat Marzena Skrzypczyk-Raut Specjalizuje się w prawie karnym, karnym wykonawczym, karno-skarbowym, wykroczeniowym, w przestępczości gospodarczej, w postępowaniu w sprawach nieletnich, w prawie rodzinnym, w prawie cywilnym (w szczególności: dochodzenie wierzytelności, odszkodowania, prawo rzeczowe, prawo spadkowe, ochrona lokatorów) oraz w prawie pracy.
Kontakt: 604 242 370

Adwokat Piotr Jaszke Specjalizuje się w prawie karnym, karnym wykonawczym, karno-skarbowym, wykroczeniowym, w przestępczości gospodarczej, w prawie cywilnym, w prawie rodzinnym, w prawie pracy, w prawie gospodarczym.
Kontakt: 504 297 193

Adwokat Jacek Andrzej Bartosiak Specjalizuje się w prawie karnym, karnym wykonawczym, karno-skarbowym, wykroczeniowym, w przestępczości gospodarczej, w prawie rodzinnym, w prawie cywilnym w szczególności dochodzenie wierzytelności i odszkodowania.
Kontakt: 602 217 256

Adwokat Kamil Łuczyński Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, handlowym, w prawie rodzinnym, w prawie pracy i ubezpieczeń, w prawie administracyjnym, zapewnia obsługę prawną podmiotów gospodarczych.
Kontakt: 609 369 454

Adwokat Tomasz Niedzielski
Specjalizuje się w:
- prawo cywilne (odszkodowania, wierzytelności, ochrona dóbr osobistych, zobowiązania, umowy, prawo rzeczowe)
- prawo karne
- prawo rodzinne (rozwody, alimenty)
- prawo spadkowe (testamenty, zachowki)
- prawo administracyjne
- prawo łowieckie
- obsługa prawna spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych i podmiotów gospodarczych
Kontakt: 883 417 255

Prawnik Aneta Posytek , doktorantka w Katedrze Prawa Karnego Uczelni Łazarskiego w Warszawie, zajmuje się doradztwem z zakresu prawa autorskiego, w szczególności sporządzaniem i opiniowaniem umów dla twórców, artystów wykonawców, wydawców, agencji reklamowych, agencji aktorskich oraz producentów filmowych i telewizyjnych. Posiada również duże doświadczenie w obsłudze prawnej spółek kapitałowych.
tel. 501 422 271